אתם תדעו לפתור את הבעיות בעצמכם!

הכשרת הורים – הורים לילדים בגיל 2-5

אתם מרגישים שהוא זה שמנהל את הבית ולא אתם. כל דבר צריך לבקש ממנו 20 פעם, מדברים אליו, מסבירים – והוא לא מקשיב…

אחרי ההכשרה תדברו כך…

גיל 2-5, הוא גיל מופלא בו ילדינו מתפתח, מגבש אישיות מובחנת ואפילו חוש הומור. יש לו כבר העדפות ונטיות אישיותיות. איזה כיף! צומח לפנינו בנאדם עצמאי לגמרי!

הכשרת הורים – הורים לילדים בגיל 6-8

אז מה קרה לתקשורת שלנו? אין יום בלי התנגדויות, אנחנו לא מצליחים למצוא שיתוף פעולה, כל בקשה היא  דרך כוח, עונשים ואיומים. ובסופו של יום אנחנו מרגישים – איפה טעינו??

אחרי ההכשרה תדברו כך…

הילד שלנו מתבגר, לא מתרחק! התפקיד ההורי שלנו הוא להכווין אותו ולהיות שם בשבילו. הוא גדול עכשיו ומבין וזו הזדמנות נהדרת, ליצור שיתוף פעולה אמיתי ממקום מחבר וקרוב.

הכשרת הורים – הורים לילדים 9-11

אנחנו חוששים  שלילד אין כלים להתמודד עם מה שקורה לו בבית הספר, היינו רוצים שיהיה לו יותר בטחון בעצמו, אבל אנחנו בכלל לא מרגישים שהוא זקוק לנו או "סופר" אותנו. 

אחרי ההכשרה תדברו כך…

טרום גיל ההתבגרות מזמן גם שינויים פיזיולוגים המשפיעים על ההתנהגות וההתנהלות הרגשית. אנחנו נלמד איך להכיר מחדש את ילדינו (כן, הוא השתנה לנו וזה טבעי). מה הוא אוהב? מה מדבר אליו ומניע אותו? איזו מערכת יחסים חדשה לגמרי, נוכל להצמיח מפה ואיך?

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

הבית להכשרות הורים על פי פרופיל משפחתי 

שלום לכם, אני אליפז אייזנר – מכשירה הורים להורות משגשגת ומתקשרת, מזה עשור. 

פגשתי במהלך הקריירה שלי מאות הורים והבנתי שיש דפוסים שחוזרים על עצמם:  אותן בעיות, אותם אתגרי גיל. אבל גם הבנתי שכל משפחה היא מיוחדת במינה ולכל משפחה פרופיל תקשורת הייחודי לה.

את הכשרות ההורים שתמצאו כאן באתר, בניתי כך, שכל הורה יקבל מענה אישי לפי פרופיל המשפחה שלו, עם סל פתרונות לטווח הרחוק, שיאפשר לכם לפתור את הבעיות בעצמכם. בלי תלות בגישות, תיאוריות או עוד ועוד הדרכות הורים. 

בהכשרות שלנו נלמד להתמודד עם אתגרים ומשברים, ומעל לכל נציב לפנינו מטרת על, חזון משפחתי ברור למשפחה ולילד.

נלמד להגדיר אילו יכולות, מיומנויות וחוזקות אנחנו מבקשים לילדינו –  היום? ובעוד 20 שנה? מתוך מטרת העל, נלמד לתפעל משפחה מתקשרת ומשגשגת – כל אחת בדרכה

עם אלפי הכשרות הורים בעשור האחרון, גיליתי תבניות ודפוסי פעולה  במשפחה, שפשוט חוזרים על עצמם, אבל גם חייבים להיות מתורגמים ספציפית לכל משפחה. כי לכל משפחה פרופיל ייחודי משלה.

ואז הקמתי את הבית להכשרות הורים. 

כן 🙂 הכשרה ולא הדרכה.

נגישות
צור עמנו קשר
close slider

    מעונינים בהכשרת הורים?
    יש לכם שאלה?

    צרו קשר כאן ונחזור אליכם