קורסי הכשרות הורים לילדים 2-5
מתחילים ב 8.7 ההרשמה בעיצומה

בית >> הכשרות הורים >> הכשרות הורים 2-5

הכשרת הורים –  2-5

משחקי שליטה, קפיצות גדילה, טנטרומים, בדיקת גבולות, עד כמה לוותר?

אתם מרגישים שהוא זה שמנהל את הבית ולא אתם. כל דבר צריך לבקש ממנו 20 פעם. מדברים אליו, מסבירים – והוא לא מקשיב…

הורים יקרים,

ההכשרה הזו היא המתנה הכי גדולה שתוכלו להעניק למשפחה שלכם. פעם אחת ולתמיד תדעו לפתור את הבעיות בעצמכם, כי פשוט תדעו איזה סגנון תקשורת מתאים למשפחה שלכם, מהן הנקודות הרגישות של כל חבר במשפחה ואיך ליצור ביחד שיח המנתב לשיתוף פעולה.

בין אם אתם מגיעים להכשרה בגלל אחד מהילדים, או אם אתם רוצים להעמיק ולשפר את השיח החיובי בבית, הכשרות ההורים שבנינו ב"בית להכשרות הורים", יאפשרו לכם לצאת עם  הכלים הכי חשובים להורות – תדעו לפתור, להקשיב, לתווך, לפרגן וליצור משפחה משגשגת רגשית.

גם אם זה נשמע לכם  עכשיו כמו חלום בלתי אפשרי, מנותק מהמציאות של כאן ועכשיו – דעו : זה אפשרי.

עם ארגז הכלים שתקבלו בהכשרה, תעברו מהפכה בסגנון התקשורת, באווירה ובתחושה המשפחתית שלכם.

 5 מפגשים בנוחות שלכם ומבלי לצאת מהבית.  אתם תגלו שלא צריך יותר ולא צריך לייצר תלות בהדרכות הורים חוזרות ונשנות. זאת הסיבה שאנחנו מכשירים הורים ולא רק מדריכים אותם ,כי הכשרה אחת מספקת כלים שתוכלו להשתמש בהם בכל עת.

התכוננו לעבור תהליך אישי, מעצים ומרתק. מאות הורים הוכשרו בבית להכשרות הורים.

עכשיו תורכם 🙂

שלכם,

אליפז אייזנר- מייסדת "הבית להכשרות הורים"

5 מפגשים פרקטים בקבוצות וירטואליות

תקבלו כלים להחזיר לעצמכם את המושכות בבית

תלמדו איך לדבר איתו כך שיקשיב ויכבד את הבקשות וההוראות שלכם – ממקום של שיתוף פעולה וחדווה

תקבלו ביטחון בהורות שלכם, תדעו בדיוק איך להגיב בכל סיטואציה כדי להשיג את התוצאות שאתם רוצים

תבינו למה הילד שלכם מתנהג כך, מה הוא רוצה להשיג בזה ואיך הוא מבין את העולם

יהיה לכם הרבה הרבה יותר כיף לבלות זמן עם הילדים

ותבינו שאתם הורים ממש טובים….

הירשמו כאן לקבלת פרטים וסילבוס להכשרה (זה מתמלא מהר:) )

אל תפספסו את ההזדמנות לעשות שינוי, אחת ולתמיד!

הצצה לסילבוס קורס ההכשרה, ממש פה בהמשך

מתי?

מתחילים ב 8.7 ,יום רביעי בשעה 20:30

איפה?

חיבור וירטואלי דרך הZOOM. אנחנו נשלח פרטי התחברות ותזכורות לפני פתיחת ההכשרה

כמה עולה?

ההכשרות שלנו במחירים שפויים לכל הורה-

150 ₪ X 10 תשלומים ללא ריבית

מה עוד קורה?

כל תכנית הכשרה מלווה בקבוצת וואטסאפ, שם נעלה את שיעורי הבית שתקבלו מדי שבוע ונחלוק טיפים והמלצות.

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

קראו מה יש לבוגרי ההכשרות שלנו להגיד…

רון מריאל
רון מריאל
Read More
אני חושב שהסדנה של אליפז צריכה להיות מבחן התאוריה בתהליך הוצאת הרשיון לגידול ילדים. הכלים והתובנות שאליפז מספקת מובילים לתוצאות ברורות בשטח, תוך זמן קצר. (כן, ברור, זה תלוי בילד ובהורה, לא בהנפה של שרביט קסמים). יש כמות בלתי נתפשת של חומר על גידול ילדים ברשת ובחנויות הספרים (קראנו לא מעט) אבל זה לא תחליף הולם לניתוח מצבים אמיתיים מחיי היומיום של ההורים המשתתפים בסדנה.
אורית וסברגר
אורית וסברגר
Read More
אין מילים שבאמת יתארו את מה שעשית! בזכותך, חזרתי לנשום!!!! חזרתי להיות אדם אחד, אמא שבטוחה ומאמינה בעצמה וביכולותיה! בזכותך, נעשה קסם, קסם שגרם לי לחזור לעצמי ולמה שאני רוצה להעניק לילדיי מודה, הייתי סקפטית בהתחלה ולא האמנתי שנצליח לעשות את "הבלתי אפשרי" אך הוכחת לי שהכול בנו, ההורים ועל זה מגיעה לך תודה ענקית!!!
יפית גרו
יפית גרו
Read More
יקירתי.... קצרה היריעה מלהכיל.... בנסיבות חיי המיוחדות הגעתי לסדנא ממקום של פקפוק באמהות שלי.... לא הערכתי את עצמי כאמא והחלטתי ללכת ללמוד "איך להיות אמא טובה".... בזכותך למדתי..... שאני אמא נפלאה,מאפשרת ומעודדת. חיזקת לי את הבטחון ועזרת לי לראות את התמונה הכוללת. ההכלה שלך,הסבלנות, האוזן הקשבת כל אלה לצד המקצועיות ראויות לשבח ואני רואה בצורה מדוייקת את ההבדל בחיים שלנו מהיום שנפגשנו. תודה תודה תודה תודה.... אוהבת
יפית מלכי
יפית מלכי
Read More
אליפזי המהממת !! אין מילים שיכולות לתאר את הערכה שלנו אלייך! ממליצים בחום להגיע כי באמת שאין על אליפז! תודה על הכול
גבי דניאלה
גבי דניאלה
Read More
אליפז מקצועית, ממוקדת ונותנת עצות וטיפים שימושיים ביותר לשיפור התקשורת עם הילדים.
יעל דימנשטיין
יעל דימנשטיין
Read More
אליפז מקצועית, נעימה, ברורה ויש לה טיפים מנצחים לכל משפחה. זכיתי לשמוע אותה לא מעט פעמים ובכל פעם אני לומדת משהו חדש. ממליצה בחום!
אוהד נויבך
Read More
הייתי אצל אליפז בסדנה קבוצתית "ארוכת טווח" ואח"כ הגענו מספר פעמים לייעוץ פרטני כשהיה צורך נקודתי. אליפז מקצועית מאוד, משרה רוגע (גם כאשר יש מתח גדול אצלינו - וכמובן שיש!), מצויינת בהבנת הצורך והמצב, מאוד מנוסה ויודעת לתרגם את כל זה לעצות מעשיות שאפשר ליישם. ככל שהצלחנו ליישם אותן טוב יותר ראינו תוצאות מצויינות בשטח. תודה רבה אליפז על השיפור באווירה המשפחתית...
תקווה מהבד
תקווה מהבד
Read More
אליפז אישה קסומה שמלווה בהכלה ונתינה גדולה, עשינו את קורס הדרכת ההורים ולקחנו המון כלים נפלאים להורות שלנו, יישמנו ואין ספק שאנחנו והילדים הרבה יותר מאושרים, במיוחד נגע בנו השיעור של מריבות בין אחים שבו היא מלמדת להתייחס לילדים כאל צוות ולגבש בינהם והתוצאות של התהליך מצויינות, ממליצה בחום רב!!!!
רוני פלג
רוני פלג
Read More
אליפז הפכה את החשיבה שלי עם עצמי איזה הורה אני ואיך להבין מה אני רוצה ביום יום שלי מול הילדים שלי
אורית פלג קמיל
אורית פלג קמיל
Read More
אין מילים שבאמת יתארו את מה שעשית! בזכותך, חזרתי לנשום!!!! חזרתי להיות אדם אחד, אמא שבטוחה ומאמינה בעצמה וביכולותיה! בזכותך, נעשה קסם, קסם שגרם לי לחזור לעצמי ולמה שאני רוצה להעניק לילדיי מודה, הייתי סקפטית בהתחלה ולא האמנתי שנצליח לעשות את "הבלתי אפשרי" אך הוכחת לי שהכול בנו, ההורים ועל זה מגיעה לך תודה ענקית!!!
איילת זעפרן
איילת זעפרן
Read More
תודה אליפז על היעוץ. את נעימה ומקצועית, את ההמלצות שלך יישמנו מיד וראינו שיפור. אנו לוקחים וזוכרים את הדברים שאמרת גם אחרי תקופה, הם עדיין עוזרים ורלוונטיים. תודה לך וממליצה לכל הורה בהתלבטות להתייעץ איתך!
בתיה נדאו מליח
בתיה נדאו מליח
Read More
גם אני זכיתי להשתתף בסדנא של אליפז היקרה . ממליצה בחום רב . סדנא מקצועית מאוד שהועברה עם הרבה סבלנות לכל השאלות תוך מתן טיפים וכלים מעשיים. תודה רבה אליפז המדהימה !
ניבה בלומנפלד
ניבה בלומנפלד
Read More
היינו אצל אליפז בהדרכה אישית ממליצה בחום קיבלנו עצות מעשיות שנתנו תוצאות במהירות וקיבלנו כלים איך להמשיך ולהתמודד גם במצבים שונים תודה
שגית קדמון
שגית קדמון
Read More
אליפז מקסימה ממש. נכחתי בהרצאה שלה ובנועם אמיתי היא העבירה לקבוצת ההורים ידע עצום כלים ישומיים ופרקטיים שכל אחד יכול להתחבר אליהם .
רוני מילנר
רוני מילנר
Read More
אליפז הנעימה שופעת ידע ופתרונות לרוב! היא לא מדקלמת את החוכמה אלא מביאה אותה מנסיונה רב השנים. תענוג ללמוד ממנה ולהעזר בה
אורלי כהן
Read More
מקצועית מדהימה עם פתרון לכל תשובה בעיה שצצה או שאלה , וכל זאת בנעימות בילתי מתפשרת
יוליה גרונסקי
יוליה גרונסקי
Read More
אליפז מאוד מקצועית וגם בן אדם מדהים. היינו אצלה בהדרכה פרטנית וממליצים אליה בחום!
שושה וליש
שושה וליש
Read More
הייתי בשתי סדנאות אצל אליפז שמעבר להיותה אישה מקסימה גם עזרה לי מאוד!!! ממליצה בחום!!!
שירי מאור
שירי מאור
Read More
אשה מדהימה, מקצוענית ומנוסה, עם לב זהב מסירות ונתינה. ממליצה בחום
Previous
Next
הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

איך עובדת הכשרת הורים?

הכשרה מקצועית לתפקיד החשוב בחייכם- הורות!

כאן תעברו הכשרה (כן, ממש הכשרה מקצועית) כיצד להיות הורים לילדים הספציפים שלכם בהתאם לפרופיל המשפחתי המסויים והכל כך ייחודי שלכם.

כל משפחה מתנהגת, פועלת וחושבת אחרת. הכשרה משפחתית תאתר את הDNA  המשפחתי שלכם ותאפשר לכם לנהל את המשפחה תחת הערכים, העקרונות והמאפיינים הכל כך יחודיים לכל משפחה.

פתרונות בהתאמה אישית לכל משפחה

בתהליך ההכשרה, נבצע מיפוי של הפרופיל המשפחתי שלכם וממנו נצא לפתרונות:  תוכלו להבין בעצמכם מה למנן, על מה להתעקש ואיפה לוותר.

בהכשרות ההורים תקבלו לא (רק) פתרונות פרקטיים לאתגרי הורות, אלא שיטה שתלמדו לדבר אותה, לתפעל אותה, ולנהל אותה בכל נקודת זמן ובכל סיטואציה.

סל  פתרונות מתוך מגוון גישות 

במציאות של החיים, כל ילד הוא יחיד ומיוחד וכל משפחה מתנהלת אחרת.

רק מכלול של גישות המובאות בתמהיל שנתפר במיוחד לצרכים שלכם, יוכל להביא פתרונות לאתגרי ההורות שיחזיקו לאורך זמן.

את זה בדיוק אני מגישה לכם ההורים – מגוון גישות שנלמדו ונחקרו לאורך השנים, באריזה מותאמת אישית לכל פרופיל משפחתי.

קצת מהרקע האקדמי: מסלול הכשרה תלת שנתי במכון אדלר, קורס מקצועי בתקשורת מקרבת – NVC, הכרות מעמיקה עם שיטת החינוך הדיאלוגי וכל גישות החינוך הפרוגרסיבי: את כולן יישמתי עם לקוחותיי בעשור האחרון.

 

הבית הוא עסק שתפקידו לצמוח

בהכשרות ההורים, נעבוד  על החזון המשפחתי שלכם (כן,  נגדיר אותו לפרטי פרטים ונניח לפנינו מטרת על של התנהלות הבית)  נלמד להיות מנהלים של השיח, הרגשות והסביבה בבית. נלמד לייצר אסטרטגיות ותוכניות פעולה ליצירת שיתוף פעולה בין כל בני הבית.

הכשרות הורים על פי פרופיל משפחתי
הכירו את השיטה להורות מתקשרת

בית >> אודות

במה אנחנו שונים מכל הדרכת הורים אחרת?

אתם תדעו לפתור את הבעיות בעצמכם!

אני אליפז אייזנר -בוגרת מכון אדלר, התמחות להדרכה פרטנית אצל הפסיכולוג דור הררי.

בעשור האחרון העברתי הכשרות בקליניקה שלי בצורן, הכשרות לגננות ולסייעות בגני מערכת החינוך וגם הכשרות פרטניות להורים בדרום אפריקה (שם התגוררתי עשור).

בעלת תואר ראשון במשאבי אנוש ושלל הדרכות בזרמי החינוך הפרוגרסיבי- מכון אדלר, תקשורת מקרבת, ועוד.

אני מאוהבת בעבודה שלי… כי אני רואה איזה שינוי זה עושה

עובדת עם ההורים ויודעת בכל ליבי, שכל הבית הולך להרוויח, והרבה פעמים גם ניכר שינוי במעגלים רחבים יותר של המשפחה הגדולה, בעבודה ובכל מעגלי החיים.

אני מאמינה שכל הורה עושה את המקסימום שהוא יודע ויכול, כדי שהילדים שלו יגדלו ויחיו חיים טובים ומאושרים, אבל רובנו לא למדנו מעולם את הכלים הנכונים לקיים תקשורת נכונה – וכאן מתחילות הבעיות.

בעבודה שלי עם הורים אני עוזרת לכם להבין מהם הגורמים שגורמים להתנהלות הבעייתית בבית, להתבונן על הדברים מזווית אחרת, ומקנה המון כלים פרקטיים וישימים שיסייעו לכם ליצור מציאות חדשה בבית.

אני אוהבת לראות איך בעקבות התהליכים שאני עושה עם הורים, הקשר עם הילדים מתחזק ונבנה היטב, כדי שהם יוכלו לקבל מכם את הערכים החשובים לכם, דפוסי התנהגות ודרכי התמודדות שישרתו אותם בחיים האמיתיים.

בהמשך המפגשים אני מלווה אתכם בתהליך השינוי, שהוא נכון ספציפית לילד שלכם ולמשפחה שלכם. התהליך הוא מאוד ממוקד ומאוד פרקטי.

לאחר כל מפגש תקבלו 'שעורי בית' פשוטים לביצוע וליישום.

אנחנו נתמקד במנגנון התקשורת שלכם מול הילד, ומיד תבינו איך לשנות את ההתנהגות שלכם מולו, כך שהוא יגיב וישנה את ההתנהגות שלו במהירות, בהתאם.

יהיה כיף! יהיה מלמד, ובעיקר יעשה לכם שינוי מהיר בבית

שאלות? קראו מה מחכה לכם בהכשרה

איך עובדים בקבוצה ומגיעים למפת פתרונות מותאמת אישית?

היתרון בעבודה בקבוצה, היא העובדה שכולכם נחשפים ומשתפים את הבעיות והאתגרים ומגבשים ביחד תוך הכוונה שלי, את הפתרונות התפורים לכם. 

אני מכווינה אתכם להגיע לפתרונות. אתם מוצאים אותם.

קורה עוד דבר מדהים בדרך – אתם תגלו שיש מכנים משותפים בין כל אתגרי ההורות לילדים בגילאי 2-5:  אתם תגלו שמה שנראה לכם כבלתי אפשרי או מסובך, נוכח למעשה בכל בית, ושיש תבניות ודפוסי פעילות שפשוט עובדים, עבור מגוון רחב של אתגרי הורות בשנים הללו.

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

האם החזון המשפחתי  שנעבוד עליו בהכשרה, הוא קבוע?

חזון משפחתי מטבעו מתפתח עם התקדמות המשפחה, אבל ערכים ועקרונות שחשובים לכם, הם בסיס מוצק כדי ליצור אותו.

החזון המשפחתי הוא אותו מגדלור שמאיר לנו מה לעשות ואיך, גם כשהמצב בבית יוצא משליטה (זה קורה וזה יקרה).

מה שישתנה, היא הדרך שלנו להתמודד עם האתגרים שעוד יבואו  ולאורך זמן – להפחית מצבים כאלה בבית.

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

באמת אחרי 5 מפגשים לא יהיה בעיות? צרחות? התקפים ובלגן בבית??

בעיות, ואתגרים אולי ילוו אותנו, אבל אנחנו נהיה אחרים!

אחרי ההכשרה אתם כבר תדעו לזהות את הצורך המניע מאחורי כל פעולה  "לא טובה" . תדעו איך להקשיב לסיפור שהילד מספר לנו דרך ההתנהגות  שלו, ולהגיב מתוך הסיפור ולא מתוך הפעולה שהילד עושה כעת.

הדרך בה נפתור בעיות, תשים את האושר המשפחתי שלנו במקום אחר לגמרי (במקום הראשון!)

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

איך עובדים בקבוצה?

אתם קובעים כמה לשתף וכמה לחשוף. ההכשרה היא הכשרה מתודולוגית ומעשית.

כלומר – תלמדו את המתודולוגיה:- שיטות ההורות שמתאימות לפרופיל המשפחתי שהגדרנו, ואת הפרקטיקה – מה לעשות ומה לשנות, כדי להגיע למצב החדש, אותו אנחנו רוצים לייצר ולשמר. 

גם אם לא תביאו "בעיות" לשולחן, אני אסקור מגוון עצום של נושאים המאתגרים הורים לילדים בגילאי 2-5 ואספק את הכלים לפתרון, כך שתוכלו לבחור את הדרך שמתאימה לכם.

 גם כמשתתפים "שקטים" הכוח שבקבוצה מעניק לכם את ההזדמנות, להיחשף לאתגרים שאתם בעצמכם חווים ורואים כעת, שגם אחרים חווים אותם. 

מעל לכל תקבלו את התובנה והידיעה כי אתם לא לבד והכי חשוב – שאתם הורים טובים!

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

אילו סוגי "בעיות" נסקור בהכשרה?

נדבר על חוסר שיתוף פעולה, בעיות בסמכות הורית –  חוסר הקשבה ומרות, אלימות, מריבות בין אחים, רגישות למאכלים ולמרקמים,  בעיות בוויסות חושי, התקפי זעם (טנטרומים), בעיות שינה, אתגרים במעברים בין פעילויות, ועוד.

אני מזמינה אתכם להציץ בדוגמאות מהסוגיות שמועלות בהכשרות אלה –

הירשמו כאן בדף ונציגת הרישום להכשרות תשלח לכם קיט בעיות ופתרונות מתוך הכשרות קודמות.

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

האם יש התייחסות לבעיות ספצפיות?

ההכשרה מאוד פרקטית וסוקרת את כל אתגרי ההורות הנפוצים וגם הלא נפוצים –  כל מה שתעלו  בעצמכם בהכשרה.

ההכשרה בנויה כך, שהיא מספקת מענה אישי ומשתמשת בכוח הקבוצתי של ההורים בהכשרה, על מנת לייצר מעגלי חשיבה והזדהות.

זאת הסיבה שקבוצות ההכשרה שלנו (גם בפורמט וירטואלי), הן קבוצות קטנות ואיכותיות, על מנת שנוכל לתת מענה הולם לכל משתתף – ביחד ולחוד.

הירשמו כאן לקבלת פרטים וסילבוס להכשרה (זה מתמלא מהר:) )

אל תפספסו את ההזדמנות לעשות שינוי, אחת ולתמיד!

הצצה לסילבוס קורס ההכשרה, ממש פה בהמשך

מתי?

מתחילים ב 8.7 ,יום רביעי בשעה 20:30

איפה?

חיבור וירטואלי דרך הZOOM. אנחנו נשלח פרטי התחברות ותזכורות לפני פתיחת ההכשרה

כמה עולה?

ההכשרות שלנו במחירים שפויים לכל הורה-

150 ₪ X 10 תשלומים ללא ריבית

מה עוד קורה?

כל תכנית הכשרה מלווה בקבוצת וואטסאפ, שם נעלה את שיעורי הבית שתקבלו מדי שבוע ונחלוק טיפים והמלצות.

הכשרת הורים (ולא הדרכה…)

מהן "הדרכות"? טיפים ופתרונות כללים למצבים שכיחים בבית, המספקים לרוב פתרונות "פלסטר" למגוון סיטואציות שכיחות של סמכות הורית, שיתוף פעולה, התקפי כעס ועוד.

לעומתן, הכשרות ההורים  שבניתי, מספקות כלים להתמודד עם הבעיה בשמה הגעתם אלי להכשרה היום, ולראות את המניע מאחוריה – כך תוכלו לעקור מן השורש התנהגות לא רצויה, לשנות דפוסים בתקשורת המשפחתית ופשוט לצמוח כמשפחה משגשגת.

סילבוס קורס ההכשרה- תנו הצצה מה מחכה לכם… 

מפגש 1

בעיות, בעיות, בעיות…

יום רביעי, 8.7 בשעה: 20:30-22:30

נעבור על כל הבעיות השכיחות בגילאים אלה: המפגש הראשון מוקדש להבנת הצרכים והמניעים של ילדים בגילאי 2-5. 

נלמד איך לתווך את הרצון שלנו לילד ואיך להבין את הרצון והצורך של הילד מתוך הפעולות שלו.
נלמד איך להצמיד סיבה לבקשה (ולמה פניה לרציונל של הילד בגילאים אלה, פשוט לא עובדת).
נבין לאילו מסרים ילדים בגילאי 2-5 מגיבים, ונבין שאלו ממש לא המסרים שאנחנו חושבים שהם…
נלמד לדבר בשפה חדשה! כזו שמותאמת לילדים בגילאים אלה – בטון, בסגנון ובמערכת הציפיות שלנו מהם.
במחצית השניה של המפגש הראשון, אנחה אתכם לזקק את השאלות והבעיות שמטרידות כל אחד מכם באופן אישי. את הבעיות והשאלות, תסכמו גם לאחר המפגש הראשון בקבוצת הוואטסאפ ותקבלו שיעורי בית. אתם תראו שעם ההכוונה שאמסור, כבר אחרי המפגש הראשו, תוכלו להסתכל על הבעיה שמטרידה אתכם, בזווית אחרת.

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

מפגש 2

מתחילים לפתור – מבינים את הסיבות להתנהגות

יום רביעי, 15.7 בשעה: 20:30-22:30

הרצאת אורח + פינג פונג שאלות ותשובות עם מורן כהן עבדי –  מומחית להוראה ע"י משחק ותנועה, מטפלת בויסות חושי ומאבחנת דידקטית.

מאחורי כל התנהגות – שאנו מפרשים כלא רצויה – עומדת סיבה. הילד לא מקשיב? לא רוצה לקום לאמבטיה? מאבקים על כל דבר? הוא מחליט ואנחנו חסרי אונים?

כל אלה הן התנהגויות שמאותתות משהו על סגנון התקשורת שלנו בבית.

נלמד להביט על הסיבות ולא רק להגיב לתוצאות. לאחר המפגש הראשון, בו למדנו מהם הצרכים והמניעים של ילדים בגילאי 2-5, נבין את הסיבה מאחורי ההתנהגות ונתרגל פתרונות מתוך הסיבה שהבנו.

נשמע מסובך? אני אעזור ואכוון כל הורה לראות את הסיבות שהובילו לבעיה.

במפגש השני, נתמקד במנגנון סגנונות התקשורת שלכם מול הילד, נלמד מה לשנות ומה לשפר כך שהילד יגיב אלינו וישנה את ההתנהגות שלו בהתאמה.

דרך ה"למה הוא מתנהג כך" נוכל לגבש אסטרגיות וטקטיקות פעולה – כל משפחה לפי המינון והמודל שמתאים לה.

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

הצצה להכשרה… מהו תפקידנו ההורי? (ואיך מגדירים אותו)?

לייצר סביבה תומכת ובטוחה | לאפשר התמודדות תואמת יכולת ושלב התפתחותי | להעצים את כוחותיו וכישוריו של הילד | לייצר מסגרת גבולות ברורים

מפגש 3

מגבשים חזון הורי! כזה שמותאם לכאן ועכשיו ומציץ לעתיד…

יום רביעי, 22.7 בשעה: 20:30-22:30

במפגש השלישי אנחנו נגדיר את מטרת העל- החזון המשפחתי שלכם – עכשיו,  בעוד שנה וגם בעוד חמש שנים.

רבים מההורים שאני פוגשת, מגיעים אלי עם בעייה נקודתית עם הילד, אבל בפועל מסתמן שהבעיה מאחוריה, נובעת גם מפער בין גישות החינוך בין בני הזוג. פער זה מניב מתיחויות, התחשבנויות "הוא מפריע לי", "היא הורסת לי.." נשמע מוכר?

במפגש השלישי נעסוק בתקשורת שלנו כזוג הורים ונחדד את ההבנה של "עבודה בצוות".

אם אתם הורים יחידניים, מפגש זה יתן את אותם כלים בדיוק: בהגדרה של החזון ההורי שלכם מול עצמכם ומול סביבה תומכת.

אכוון אתכם לייצר את מפת החזון  המשפחתי האישי שלכם.

עם סדרת שאלות ודיון , נגבש כל אחד מההורים את החזון המשפחתי שלו.

תוכלו להתייעץ בקבוצה, לקבל השראה ורעיונות ואני אכוון אתכם להגדיר את החזון תחת הערכים שחשובים לכם. 

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

מפגש 4

מדברים על בעיות אוביקטיביות

יום רביעי, 29.7 בשעה: 20:30-22:30

המפגש הרביעי הוא בנושא ויסות חושי.
בשנים האחרונות הנושא של ויסות חושי תופס מקום מרכזי בהסבר ובהבנה של סיבות להתנהגויות של ילדים בגן, בבית הספר ובבית.
בעזרת מודעות לנושא, אתם ההורים יכולים לאתר קושי של ויסות חושי, להכיל, להבין, לטפל ולעזור לילדים שלא יודעים להסביר את המצוקה שלהם. אנחנו נראה אצל אותם ילדים התפרצויות זעם, תוקפנות, בכי לא מוסבר, חוסר רגיעה, או בקצה השני, הימנעות וחוסר רצון ללכת למקומות או להתקרב לאנשים / ילדים או מקומות רועשים.
קושי בויסות החושי הוא בעצם חוסר איזון של קליטת מיידע מהחושים שלנו, מה שיכול להוביל להתנהגויות קיצוניות ולא מוסברות.
המטרה של המפגש הוא לחשוף בפניכם ההורים, את הנושא ולהסביר תופעות התנהגות אפשריות על מנת שבמידה ותיפגשו עם התנהגות כזו או אחרת, תידלק לכם "נורה אדומה" ותבדקו את הנושא, כדי שתוכלו להבין את הילד שלכם ושתדעו שניתן לפתור את הקושי ע"י טיפול מתאים.

 

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

מפגש 5

מיומנויות חברתיות!

יום רביעי, 5.8 בשעה: 20:30-22:30

מיומנויות חברתיות הם אחד הכישורים החשובים ביותר שנוכל להקנות לילדינו. בחלק זה, נעניק טיפים לחיזוק המיומנויות החברתיות של הילד – אתם תגלו שהכל מתחיל בגישה שלנו. נעניק מידע חשוב לטיפול באתגרי הקשרים בין אחים ובין הילד וחבריו לגן או לכיתה. נסכם את המפגש החמישי והאחרון עם סיכום כל הכלים שקיבלתם לדרך.

עם מי תעברו את ההכשרה?

אליפז אייזנר

אליפז אייזנר- מכשירת הורים והבעלים של "מרכז הכשרות הורים".

בעלת תואר ראשון במשאבי אנוש עם ניסיון רחב בעבודה בדרום אפריקה (שם התגוררה). בוגרת מכון אדלר, התמחות להדרכה פרטנית אצל הפסיכולוג  דור הררי.

מחזיקה קליניקה ביישוב צורן ומטפלת בהכשרות הורים מזה עשור

בעלת ניסיון עשיר בהכוונה מקצועית לצוותים מקצועיים – גננות וסייעות, עם סדנאות הכשרה תחת שיטת ההכשרות של אליפז.

אמא לשניים, נשואה ומתגוררת בכפר יונה.

מורן כהן עבדי

מפתחת גישת "קול הגוף" – גישה להוראה מותאמת בתנועה, תחושה ודגש רגשי בהוראה.

בעלת תואר B.A. בפסיכולוגיה ומדעי החברה, מאבחנת דידקטית ומורה להוראה מותאמת בעלת ניסיון עשיר בהוראה, מתמחה בטיפול בוויסות חושי בגישה נוירו פיזיוטרפיסטית התפתחותית.

נגישות
צור עמנו קשר
close slider

    מעונינים בהכשרת הורים?
    יש לכם שאלה?

    צרו קשר כאן ונחזור אליכם