הכשרות הורים לילדים 6-8
מתחילים ב 13.7 ההרשמה בעיצומה!

בית >> הכשרות הורים >> הכשרות הורים 6-8

הכשרת הורים  6-8

קונפליקטים  ומריבות. על מה? על מה לא?…

הורים יקרים,

ההכשרה הזו היא המתנה הכי גדולה שתוכלו להעניק למשפחה שלכם. פעם אחת ולתמיד תדעו לפתור את הבעיות בעצמכם, כי פשוט תדעו איזה סגנון תקשורת מתאים למשפחה שלכם, מהן הנקודות הרגישות של כל חבר במשפחה ואיך ליצור ביחד שיח המנתב לשיתוף פעולה.

בין אם אתם מגיעים להכשרה בגלל אחד מהילדים, או אם אתם רוצים להעמיק ולשפר את השיח החיובי בבית, הכשרות ההורים שבנינו ב"בית להכשרות הורים", יאפשרו לכם לצאת עם  הכלים הכי חשובים להורות – תדעו לפתור, להקשיב, לתווך, לפרגן וליצור משפחה משגשגת רגשית.

גם אם זה נשמע לכם  עכשיו כמו חלום בלתי אפשרי, מנותק מהמציאות של כאן ועכשיו – דעו : זה אפשרי.

עם ארגז הכלים שתקבלו בהכשרה, תעברו מהפכה בסגנון התקשורת, באווירה ובתחושה המשפחתית שלכם.

 5 מפגשים בנוחות שלכם ומבלי לצאת מהבית.  אתם תגלו שלא צריך יותר ולא צריך לייצר תלות בהדרכות הורים חוזרות ונשנות. זאת הסיבה שאנחנו מכשירים הורים ולא רק מדריכים אותם ,כי הכשרה אחת מספקת כלים שתוכלו להשתמש בהם בכל עת.

התכוננו לעבור תהליך אישי, מעצים ומרתק. מאות הורים הוכשרו בבית להכשרות הורים.

עכשיו תורכם 🙂

שלכם,

אליפז אייזנר- מייסדת "הבית להכשרות הורים"

5 מפגשים פרקטים בקבוצות וירטואליות

תקבלו כלים להחזיר לעצמכם את המושכות בבית

תלמדו איך לדבר איתו כך שיקשיב ויכבד את הבקשות וההוראות שלכם – ממקום של שיתוף פעולה וחדווה

תקבלו ביטחון בהורות שלכם, תדעו בדיוק איך להגיב בכל סיטואציה כדי להשיג את התוצאות שאתם רוצים

תבינו למה הילד שלכם מתנהג כך, מה הוא רוצה להשיג בזה ואיך הוא מבין את העולם

יהיה לכם הרבה הרבה יותר כיף לבלות זמן עם הילדים

ותבינו שאתם הורים ממש טובים….

הירשמו כאן לקבלת פרטים וסילבוס להכשרה (זה מתמלא מהר:) )

אל תפספסו את ההזדמנות לעשות שינוי, אחת ולתמיד!

מתי?

מתחילים ב 13.7 ,יום רביעי בשעה 20:30

איפה?

חיבור וירטואלי דרך הZOOM. אנחנו נשלח פרטי התחברות ותזכורות לפני פתיחת ההכשרה

כמה עולה?

ההכשרות שלנו במחירים שפויים לכל הורה-

150 ₪ X 10 תשלומים ללא ריבית

מה עוד קורה?

כל תכנית הכשרה מלווה בקבוצת וואטסאפ, שם נעלה את שיעורי הבית שתקבלו מדי שבוע ונחלוק טיפים והמלצות.

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

קראו מה יש לבוגרי ההכשרות שלנו להגיד…

רון מריאל
רון מריאל
Read More
אני חושב שהסדנה של אליפז צריכה להיות מבחן התאוריה בתהליך הוצאת הרשיון לגידול ילדים. הכלים והתובנות שאליפז מספקת מובילים לתוצאות ברורות בשטח, תוך זמן קצר. (כן, ברור, זה תלוי בילד ובהורה, לא בהנפה של שרביט קסמים). יש כמות בלתי נתפשת של חומר על גידול ילדים ברשת ובחנויות הספרים (קראנו לא מעט) אבל זה לא תחליף הולם לניתוח מצבים אמיתיים מחיי היומיום של ההורים המשתתפים בסדנה.
אורית וסברגר
אורית וסברגר
Read More
אין מילים שבאמת יתארו את מה שעשית! בזכותך, חזרתי לנשום!!!! חזרתי להיות אדם אחד, אמא שבטוחה ומאמינה בעצמה וביכולותיה! בזכותך, נעשה קסם, קסם שגרם לי לחזור לעצמי ולמה שאני רוצה להעניק לילדיי מודה, הייתי סקפטית בהתחלה ולא האמנתי שנצליח לעשות את "הבלתי אפשרי" אך הוכחת לי שהכול בנו, ההורים ועל זה מגיעה לך תודה ענקית!!!
יפית גרו
יפית גרו
Read More
יקירתי.... קצרה היריעה מלהכיל.... בנסיבות חיי המיוחדות הגעתי לסדנא ממקום של פקפוק באמהות שלי.... לא הערכתי את עצמי כאמא והחלטתי ללכת ללמוד "איך להיות אמא טובה".... בזכותך למדתי..... שאני אמא נפלאה,מאפשרת ומעודדת. חיזקת לי את הבטחון ועזרת לי לראות את התמונה הכוללת. ההכלה שלך,הסבלנות, האוזן הקשבת כל אלה לצד המקצועיות ראויות לשבח ואני רואה בצורה מדוייקת את ההבדל בחיים שלנו מהיום שנפגשנו. תודה תודה תודה תודה.... אוהבת
יפית מלכי
יפית מלכי
Read More
אליפזי המהממת !! אין מילים שיכולות לתאר את הערכה שלנו אלייך! ממליצים בחום להגיע כי באמת שאין על אליפז! תודה על הכול
גבי דניאלה
גבי דניאלה
Read More
אליפז מקצועית, ממוקדת ונותנת עצות וטיפים שימושיים ביותר לשיפור התקשורת עם הילדים.
יעל דימנשטיין
יעל דימנשטיין
Read More
אליפז מקצועית, נעימה, ברורה ויש לה טיפים מנצחים לכל משפחה. זכיתי לשמוע אותה לא מעט פעמים ובכל פעם אני לומדת משהו חדש. ממליצה בחום!
אוהד נויבך
Read More
הייתי אצל אליפז בסדנה קבוצתית "ארוכת טווח" ואח"כ הגענו מספר פעמים לייעוץ פרטני כשהיה צורך נקודתי. אליפז מקצועית מאוד, משרה רוגע (גם כאשר יש מתח גדול אצלינו - וכמובן שיש!), מצויינת בהבנת הצורך והמצב, מאוד מנוסה ויודעת לתרגם את כל זה לעצות מעשיות שאפשר ליישם. ככל שהצלחנו ליישם אותן טוב יותר ראינו תוצאות מצויינות בשטח. תודה רבה אליפז על השיפור באווירה המשפחתית...
תקווה מהבד
תקווה מהבד
Read More
אליפז אישה קסומה שמלווה בהכלה ונתינה גדולה, עשינו את קורס הדרכת ההורים ולקחנו המון כלים נפלאים להורות שלנו, יישמנו ואין ספק שאנחנו והילדים הרבה יותר מאושרים, במיוחד נגע בנו השיעור של מריבות בין אחים שבו היא מלמדת להתייחס לילדים כאל צוות ולגבש בינהם והתוצאות של התהליך מצויינות, ממליצה בחום רב!!!!
רוני פלג
רוני פלג
Read More
אליפז הפכה את החשיבה שלי עם עצמי איזה הורה אני ואיך להבין מה אני רוצה ביום יום שלי מול הילדים שלי
אורית פלג קמיל
אורית פלג קמיל
Read More
אין מילים שבאמת יתארו את מה שעשית! בזכותך, חזרתי לנשום!!!! חזרתי להיות אדם אחד, אמא שבטוחה ומאמינה בעצמה וביכולותיה! בזכותך, נעשה קסם, קסם שגרם לי לחזור לעצמי ולמה שאני רוצה להעניק לילדיי מודה, הייתי סקפטית בהתחלה ולא האמנתי שנצליח לעשות את "הבלתי אפשרי" אך הוכחת לי שהכול בנו, ההורים ועל זה מגיעה לך תודה ענקית!!!
איילת זעפרן
איילת זעפרן
Read More
תודה אליפז על היעוץ. את נעימה ומקצועית, את ההמלצות שלך יישמנו מיד וראינו שיפור. אנו לוקחים וזוכרים את הדברים שאמרת גם אחרי תקופה, הם עדיין עוזרים ורלוונטיים. תודה לך וממליצה לכל הורה בהתלבטות להתייעץ איתך!
בתיה נדאו מליח
בתיה נדאו מליח
Read More
גם אני זכיתי להשתתף בסדנא של אליפז היקרה . ממליצה בחום רב . סדנא מקצועית מאוד שהועברה עם הרבה סבלנות לכל השאלות תוך מתן טיפים וכלים מעשיים. תודה רבה אליפז המדהימה !
ניבה בלומנפלד
ניבה בלומנפלד
Read More
היינו אצל אליפז בהדרכה אישית ממליצה בחום קיבלנו עצות מעשיות שנתנו תוצאות במהירות וקיבלנו כלים איך להמשיך ולהתמודד גם במצבים שונים תודה
שגית קדמון
שגית קדמון
Read More
אליפז מקסימה ממש. נכחתי בהרצאה שלה ובנועם אמיתי היא העבירה לקבוצת ההורים ידע עצום כלים ישומיים ופרקטיים שכל אחד יכול להתחבר אליהם .
רוני מילנר
רוני מילנר
Read More
אליפז הנעימה שופעת ידע ופתרונות לרוב! היא לא מדקלמת את החוכמה אלא מביאה אותה מנסיונה רב השנים. תענוג ללמוד ממנה ולהעזר בה
אורלי כהן
Read More
מקצועית מדהימה עם פתרון לכל תשובה בעיה שצצה או שאלה , וכל זאת בנעימות בילתי מתפשרת
יוליה גרונסקי
יוליה גרונסקי
Read More
אליפז מאוד מקצועית וגם בן אדם מדהים. היינו אצלה בהדרכה פרטנית וממליצים אליה בחום!
שושה וליש
שושה וליש
Read More
הייתי בשתי סדנאות אצל אליפז שמעבר להיותה אישה מקסימה גם עזרה לי מאוד!!! ממליצה בחום!!!
שירי מאור
שירי מאור
Read More
אשה מדהימה, מקצוענית ומנוסה, עם לב זהב מסירות ונתינה. ממליצה בחום
Previous
Next
הכשרות הורים על פי פרופיל משפחתי
הכירו את השיטה להורות מתקשרת

בית >> אודות

במה אנחנו שונים מכל הדרכת הורים אחרת?

אתם תדעו לפתור את הבעיות בעצמכם!

אני אליפז אייזנר -בוגרת מכון אדלר, התמחות להדרכה פרטנית אצל הפסיכולוג דור הררי.

בעשור האחרון העברתי הכשרות בקליניקה שלי בצורן, הכשרות לגננות ולסייעות בגני מערכת החינוך וגם הכשרות פרטניות להורים בדרום אפריקה (שם התגוררתי עשור).

בעלת תואר ראשון במשאבי אנוש ושלל הדרכות בזרמי החינוך הפרוגרסיבי- מכון אדלר, תקשורת מקרבת, ועוד.

אני מאוהבת בעבודה שלי… כי אני רואה איזה שינוי זה עושה

עובדת עם ההורים ויודעת בכל ליבי, שכל הבית הולך להרוויח, והרבה פעמים גם ניכר שינוי במעגלים רחבים יותר של המשפחה הגדולה, בעבודה ובכל מעגלי החיים.

אני מאמינה שכל הורה עושה את המקסימום שהוא יודע ויכול, כדי שהילדים שלו יגדלו ויחיו חיים טובים ומאושרים, אבל רובנו לא למדנו מעולם את הכלים הנכונים לקיים תקשורת נכונה – וכאן מתחילות הבעיות.

בעבודה שלי עם הורים אני עוזרת לכם להבין מהם הגורמים שגורמים להתנהלות הבעייתית בבית, להתבונן על הדברים מזווית אחרת, ומקנה המון כלים פרקטיים וישימים שיסייעו לכם ליצור מציאות חדשה בבית.

אני אוהבת לראות איך בעקבות התהליכים שאני עושה עם הורים, הקשר עם הילדים מתחזק ונבנה היטב, כדי שהם יוכלו לקבל מכם את הערכים החשובים לכם, דפוסי התנהגות ודרכי התמודדות שישרתו אותם בחיים האמיתיים.

בהמשך המפגשים אני מלווה אתכם בתהליך השינוי, שהוא נכון ספציפית לילד שלכם ולמשפחה שלכם. התהליך הוא מאוד ממוקד ומאוד פרקטי.

לאחר כל מפגש תקבלו 'שעורי בית' פשוטים לביצוע וליישום.

אנחנו נתמקד במנגנון התקשורת שלכם מול הילד, ומיד תבינו איך לשנות את ההתנהגות שלכם מולו, כך שהוא יגיב וישנה את ההתנהגות שלו במהירות, בהתאם.

יהיה כיף! יהיה מלמד, ובעיקר יעשה לכם שינוי מהיר בבית

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

איך עובדת הכשרת הורים?

הכשרה מקצועית לתפקיד החשוב בחייכם – הורות!

כאן תעברו הכשרה (כן, ממש הכשרה מקצועית) כיצד להיות הורים לילדים הספציפים שלכם בהתאם לפרופיל המשפחתי המסויים והכל כך ייחודי שלכם.

כל משפחה מתנהגת, פועלת וחושבת אחרת. הכשרה משפחתית תאתר את הDNA  המשפחתי שלכם ותאפשר לכם לנהל את המשפחה תחת הערכים, העקרונות והמאפיינים הכל כך יחודיים לכל משפחה.

פתרונות בהתאמה אישית לכל משפחה

בתהליך ההכשרה, נבצע מיפוי של הפרופיל המשפחתי שלכם וממנו נצא לפתרונות:  תוכלו להבין בעצמכם מה למנן, על מה להתעקש ואיפה לוותר.

בהכשרות ההורים תקבלו לא (רק) פתרונות פרקטיים לאתגרי הורות, אלא שיטה שתלמדו לדבר אותה, לתפעל אותה, ולנהל אותה בכל נקודת זמן ובכל סיטואציה.

סל  פתרונות מתוך מגוון גישות 

במציאות של החיים, כל ילד הוא יחיד ומיוחד וכל משפחה מתנהלת אחרת.

רק מכלול של גישות המובאות בתמהיל שנתפר במיוחד לצרכים שלכם, יוכל להביא פתרונות לאתגרי ההורות שיחזיקו לאורך זמן

את זה בדיוק אני מגישה לכם ההורים – מגוון גישות שנלמדו ונחקרו לאורך השנים, באריזה מותאמת אישית לכל פרופיל משפחתי.

קצת מהרקע האקדמי:  מסלול הכשרה תלת שנתי במכון אדלר, קורס מקצועי בתקשורת מקרבת – NVC, הכרות מעמיקה עם שיטת החינוך הדיאלוגי וכל גישות החינוך הפרוגרסיבי:  את כולן יישמתי עם לקוחותיי בעשור האחרון.

הבית הוא עסק שתפקידו לצמוח

בהכשרות ההורים, נעבוד  על החזון המשפחתי שלכם (כן,  נגדיר אותו לפרטי פרטים ונניח לפנינו מטרת על של התנהלות הבית)  נלמד להיות מנהלים של השיח, הרגשות והסביבה בבית. נלמד לייצר אסטרטגיות ותוכניות פעולה ליצירת שיתוף פעולה בין כל בני הבית.

שאלות? קראו מה מחכה לכם בהכשרה

איך עובדים בקבוצה ומגיעים למפת פתרונות מותאמת אישית?

היתרון בעבודה בקבוצה, היא העובדה שכולכם נחשפים ומשתפים את הבעיות והאתגרים ומגבשים ביחד, תוך הכוונה שלי, את הפתרונות התפורים לכם. 

אני מכווינה אתכם להגיע לפתרונות. אתם מוצאים אותם. קורה עוד דבר מדהים בדרך – אתם תגלו שיש מכנים משותפים בין כל אתגרי ההורות לילדים בגילאי 6-8:  אתם תגלו שמה שנראה לכם כבלתי אפשרי או מסובך, נוכח למעשה בכל בית, ושיש תבניות ודפוסי פעילות שפשוט עובדים, עבור  מגוון רחב של אתגרי הורות בשנים הללו.

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

האם החזון המשפחתי שנעבוד עליו בהכשרה, הוא קבוע?

חזון משפחתי, מטבעו מתפתח עם התקדמות המשפחה, אבל ערכים ועקרונות שחשובים לכם, הם בסיס מוצק כדי ליצור אותו.

החזון המשפחתי הוא אותו מגדלור שמאיר לנו מה לעשות ואיך, גם כשהמצב בבית יוצא משליטה (זה קורה וזה יקרה).

מה שישתנה, היא הדרך שלנו להתמודד עם האתגרים שעוד יבואו  ולאורך זמן – להפחית מצבים כאלה בבית.

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

באמת אחרי 5 מפגשים נוכל ליצור שינוי משמעותי?

אחרי 5 מפגשים, נוכל לדעת מה מניע את ילדינו, מה מעניין אותם עכשיו ואיזה סגנון תקשורת עלינו לאמץ (ולאמץ בחיבוק!).

נוכל לדעת כיצד לתווך להם בעיות חברתיות או לימודיות וכיצד לטעת בהם תחושה של בטחון עצמי מול הסביבה ובעיקר מול עצמם. זה המפתח לשגשוג במשפחה.

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

איך עובדים בקבוצה?

אתם קובעים כמה לשתף וכמה לחשוף. ההכשרה היא הכשרה מתודולוגית ומעשית.

כלומר – תלמדו את המתודולוגיה: שיטות ההורות שמתאימות לפרופיל המשפחתי שהגדרנו, ואת הפרקטיקה – מה לעשות ומה לשנות, כדי להגיע למצב החדש, אותו אנחנו רוצים לייצר ולשמר. 

גם אם לא תביאו "בעיות" לשולחן, אני אסקור מגוון עצום של נושאים המאתגרים הורים לילדים בגילאי 6-8 ואספק את הכלים לפתירתם, כך שתוכלו לבחור את הדרך שמתאימה לכם.

 גם כמשתתפים "שקטים" הכוח שבקבוצה, מעניק לכם הזדמנות, להיחשף לאתגרים שאתם בעצמכם חווים ורואים כעת, שגם אחרים חווים אותם. 

מעל לכל תקבלו את התובנה והידיעה כי אתם לא לבד והכי חשוב – שאתם הורים טובים!

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

אילו סוגי "בעיות" נסקור בהכשרה?

נדבר על הדרך לבסס אחריות אישית תוך תחושה של משמעות, נבין את תפקידינו כהורים לילדים בגילאי טרום גיל ההתבגרות ונעבוד על מינונים – מתי לשחרר, מתי להתערב ומתי לוותר.

נעבוד על צורות התקשורת שלנו מול מערכת החינוך – איזה הורים אנחנו ומה מידת התערבות "נכונה" לילד הספציפי שלנו?  נלמד את ילדינו לגשת לבעיות ולפתור אותן באופן עצמאי ונחדד את היכולת הזו בבית וגם מחוצה לה. ניטע בילד תחושת בטחון עצמי ומשמעות שיוצרת בית משגשג רגשית לכל יושביו.

אני מזמינה אתכם להציץ בדוגמאות מהסוגיות שמועלות בהכשרות אלה –

הירשמו כאן בדף ונציגת הרישום להכשרות תשלח לכם קיט בעיות ופתרונות מתוך הכשרות קודמות.

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

האם יש התייחסות לבעיות ספצפיות?

ההכשרה מאוד פרקטית וסוקרת את כל אתגרי ההורות הנפוצים וגם הלא נפוצים –  כל מה שתעלו  בעצמכם בהכשרה.

ההכשרה בנויה כך, שהיא מספקת מענה אישי ומשתמשת בכוח הקבוצתי של ההורים בהכשרה ,על מנת לייצר מעגלי חשיבה והזדהות.

זאת הסיבה שקבוצות ההכשרה שלנו (גם בפורמט וירטואלי), הן קבוצות קטנות ואיכותיות, על מנת שנוכל לתת מענה הולם לכל משתתף – ביחד ולחוד.

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

הירשמו כאן לקבלת פרטים וסילבוס להכשרה (זה מתמלא מהר:) )

אל תפספסו את ההזדמנות לעשות שינוי, אחת ולתמיד!

מתי?

מתחילים ב 13.7 ,יום רביעי בשעה 20:30

איפה?

חיבור וירטואלי דרך הZOOM. אנחנו נשלח פרטי התחברות ותזכורות לפני פתיחת ההכשרה

כמה עולה?

ההכשרות שלנו במחירים שפויים לכל הורה-

150 ₪ X 10 תשלומים ללא ריבית

מה עוד קורה?

כל תכנית הכשרה מלווה בקבוצת וואטסאפ, שם נעלה את שיעורי הבית שתקבלו מדי שבוע ונחלוק טיפים והמלצות.

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

סילבוס קורס ההכשרה – תנו הצצה מה מחכה לכם… 

מפגש 1

בעיות, בעיות, בעיות…

יום שני, 13.7 בשעה: 20:30-22:30

 

אנחנו חושבים שהוא לא אחראי, מפוזר, לא מרוכז ולא שם לב. אנחנו חוששים שאם הוא לא ייקח אחריות, ייתבגר כאן ועכשיו, הוא ישאר מאחור בלימודים וגם בפן החברתי.

הוא לא משתף כמו פעם ואנחנו שואלים את עצמינו – איך אפשר לפצח אותו בכלל? הוא כל כך קטן עדיין, רק ילד ואנחנו מרגישים שאנחנו פחות מכירים אותו…

אחד האתגרים המשמעותיים ביותר בגילאי 6-8 הוא ההתמודדות של כל בני הבית עם שינויים:  כניסה למערכת החינוך, ציפיות, מטלות, השוואות וכמובן הילד שלנו מתבגר בתוך כל זה. הוא נדרש להיות אחראי, לעמוד במשימות, הציפיות שלנו עולות ולא תמיד הן עולות בקנה אחד עם מה שהוא יכול ומסוגל עכשיו.

בהכשרה המיועדת להורים לילדים בגילאי ,6-8 נלמד להגדיר מחדש מערך ציפיות ראלי, להבין מהי אחריות ואיך מבססים תחושת אחריות בילד מתוך מקום של בניית ערכים משפחתיים המשותפים לכל בני הבית.   במפגש הראשון נגדיר את מפת הציפיות שלנו  ואת מגוון התחומים בהם נוכל "לשחרר" יותר אחריות לילד – זה הבסיס ממנו נוכל לטפל באתגרים ומשברים בגילאי 6-8

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

מפגש 2

מתחילים להבין איך לפתור – מבינים את הסיבות להתנהגות!

יום שני, 20.7 בשעה:  20:30-22:30

מאחורי כל התנהגות – שאנו מפרשים כלא רצויה – עומדת סיבה. הילד שוכח שיעורי בית?  מתקשה חברתית?  במפגש זה   נקבל כלים שבעזרתם נוכל להשפיע עלי הילד גם החוצה: יש לנו עדיין חלון הזדמנויות לבסס השפעה גם על ההתנהלות החברתית, על מה מותר ומה אסור, מה "כולם" ומה "אתה", איך להגיב לסיטוציות ועל אילו ערכים הילד שלנו חייב לשמור כדי להגן עליו ולאפשר לו לשגשג.

נלמד להביט על הסיבות ולא רק להגיב לתוצאות. לאחר המפגש הראשון, בו למדנו לייצר מערך ציפיות ראלי מילדים בגילאי 6-8, תורכם להבין את הסיבה מאחורי ההתנהגות ולהריץ פתרונות מתוך הסיבה. נשמע מסובך? אני אעזור ואכוון כל הורה לראיית הסיבות שהובילו לבעיה. 

עם  הכוונה שלי ועם המענה לפתרונות שנדון בהם במפגש השני, נגבש הבנה של ה"למה"- למה הוא מתנהג כך?  או -" למה זה קורה לו? (בכיתה)" ואיך אנחנו ההורים, יכולים לראות את הסיטואציה ולתווך אותה, לילד, לגורמים במערכות החינוך אם צריך? מתי להתערב ומתי לתת לו להתמודד לבד?  

דרך ה"למה" נוכל לגבש אסטרגיות וטקיטקות פעולה- כל משפחה לפי המינון והמודל שמתאים לה.

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

מפגש 3

מגבשים חזון הורי! כזה שמותאם  לעכשיו ומציץ לעתיד…

יום שני, 27.7 בשעה:  20:30-22:30

במפגש השלישי, נגדיר את מטרת העל – החזון המשפחתי שלכם – עכשיו, בעוד שנה וגם עוד חמש שנים.

במפגש השלישי נעסוק בתקשורת שלנו כזוג הורים ונחדד את ההבנה של "עבודה בצוות".

אם אתם הורים יחידניים, מפגש זה יתן את אותם כלים בדיוק: הגדרה של החזון ההורי שלכם מול עצמכם ומול סביבה תומכת.

אכוון אתכם לייצר את מפת החזון  המשפחתי האישי שלכם. עכשיו כשהילד בוגר, עלינו להגדיר ביחד ובגובה העיניים, סט של ערכים ונורמות בבית, ביחד, בשיתוף ובצורה שמכבדת את כל בני הבית.

עם סדרת שאלות ודיון, נגבש כל אחד מההורים את החזון המשפחתי שלו. תוכלו להתייעץ בקבוצה, לקבל השראה ורעיונות ואני אכוון אתכם להגדיר את החזון תחת הערכים שחשובים לכם. 

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

מפגש 4

איך עוזרים לילדים ללמוד (ולהנות מזה)?

יום שני, 3.8 בשעה:  20:30-22:30

המפגש הרביעי מוקדש לנושא הלימודים בגילאים אלה.

הרצאת אורח + פינג פונג שאלות ותשובות עם מורן כהן עבדי –  מומחית להוראה ע"י משחק ותנועה, מטפלת בויסות חושי ומאבחנת דידקטית.

 • נקבל כלים כיצד ליצור קשר ולגייס את המורה לראות את הילד
 • נלמד כיצד לטעת בילד הרגלי למידה חדשים: נבין כיצד נסגל לילד הרגלי למידה בתוך השגרה (כל משפחה והדרך המתאימה לה).
 • נדבר על הדרך להעביר ולהעצים אחריות בילד – מה מצופה ממנו וכיצד לגייס אותו.
 • נייחד חלק מהמפגש להבנת סגנונות למידה וכיצד להתאים את הלמידה בבית לצרכי הילד.
 • נייחד במידת הצורך חלק הממפגש לדיון בבעיות דילסקציה  –   מהו אבחון דידקטי ומתי נכון לעשות? מהי תופעת "קשב וריכוז"?
  מה הקשר בין למידה וויסות חושי?

אתם תראו שעם כמה טריקים פשוטים, הילדים יהנו יותר מהלימודים וירצו להתמיד יותר.

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

מפגש 5

מיומנויות חברתיות!

יום שני, 10.8 בשעה:  20:30-22:30

מיומנויות חברתיות הם אחד הכישורים החשובים ביותר שנוכל להקנות לילדינו.

בחלק זה יצטרף אלינו מרצה אורח – ישראל טויטו – מומחה בתקשורת סוסים ואנשים.
מאמן להפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה ומדריך הורים בשילוב סוסים.

ביחד נעניק טיפים לחיזוק המיומנויות החברתיות של הילד :

 • נטפל במגוון סיטואציות כמו קושי בקריאת סיטואציות חברתיות,קושי רגשי המקשה על התנהלות חברתית,חרדה חברתית, וביישנות.
 • נייחד חלק מהמפגש למתן כלים להורים, להתמודדות עם מאפייני קשב וריכוז המשפיעה על יחסים חברתיים.
 • נקבל כלים כיצד להבין את תפיסת ה"אני" – כיצד נוכל לסייע לילד להביא את הרגשות ולשתף אותם בשיח. 

נסכם את המפגש החמישי והאחרון עם סיכום כל הכלים שקיבלתם לדרך.

עם מי תעברו את ההכשרה?

הכשרת הורים (ולא הדרכה…)

מהן "הדרכות"? טיפים ופתרונות כללים למצבים שכיחים בבית, המספקים לרוב פתרונות "פלסטר" למגוון סיטואציות שכיחות של סמכות הורית, שיתוף פעולה, התקפי כעס ועוד.

לעומתן, הכשרות ההורים  שבניתי, מספקות כלים להתמודד עם הבעיה בשמה הגעתם אלי להכשרה היום, ולראות את המניע מאחוריה – כך תוכלו לעקור מן השורש התנהגות לא רצויה, לשנות דפוסים בתקשורת המשפחתית ופשוט לצמוח כמשפחה משגשגת.

עם מי תעברו את ההכשרה?

אליפז אייזנר

אליפז אייזנר- מכשירת הורים והבעלים של "מרכז הכשרות הורים"

בעלת תואר ראשון במשאבי אנוש עם ניסיון רחב בעבודה בדרום אפריקה (שם התגוררה). בוגרת מכון אדלר, התמחות להדרכה פרטנית אצל הפסיכולוג  דור הררי.

מחזיקה קליניקה ביישוב צורן ומטפלת בהכשרות הורים מזה עשור

בעלת ניסיון עשיר בהכוונה מקצועית לצוותים מקצועיים – גננות וסייעות, עם סדנאות הכשרה תחת שיטת ההכשרות של אליפז.

אמא לשניים, נשואה ומתגוררת בכפר יונה.

מורן כהן עבדי

מפתחת גישת "קול הגוף" – גישה להוראה מותאמת בתנועה, תחושה ודגש רגשי בהוראה.

 בעלת תואר B.A. בפסיכולוגיה ומדעי החברה, מאבחנת דידקטית ומורה להוראה מותאמת בעלת ניסיון עשיר בהוראה, מתמחה בטיפול בוויסות חושי בגישה נוירו פיזיוטרפיסטית התפתחותית.

ישראל טוויטו

מדריך רכיבה על סוסים, מאמן אישי, מאמן להפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה, מדריך הורים, מומחה בתקשורת סוסים ואנשים

נגישות
צור עמנו קשר
close slider

  מעונינים בהכשרת הורים?
  יש לכם שאלה?

  צרו קשר כאן ונחזור אליכם