הכשרות הורים על פי פרופיל משפחתי
הכירו את השיטה להורות מתקשרת

בית >> אודות

אתם תדעו לפתור את הבעיות בעצמכם!

הורים יקרים,

באתר זה תמצאו מגוון הכשרות הורים קבוצתיות לפי גיל.

אם ברצונכם להגיע אלי להדרכת הורים פרטנית, צרו קשר עם עדנה – רכזת ההכשרות של הבית להכשרות הורים ונתאם 🙂

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

איך עובדת הכשרת הורים?

הכשרה מקצועית לתפקיד החשוב בחייכם- הורות!

כאן תעברו הכשרה (כן, ממש הכשרה מקצועית) כיצד להיות הורים לילדים הספציפים שלכם בהתאם לפרופיל המשפחתי המסויים והכל כך ייחודי שלכם.

כל משפחה מתנהגת, פועלת וחושבת אחרת. הכשרה משפחתית תאתר את הDNA  המשפחתי שלכם ותאפשר לכם לנהל את המשפחה תחת הערכים, העקרונות והמאפיינים הכל כך יחודיים לכל משפחה.

פתרונות בהתאמה אישית לכל משפחה

בתהליך ההכשרה, נבצע מיפוי של הפרופיל המשפחתי שלכם וממנו נצא לפתרונות:  תוכלו להבין בעצמכם מה למנן, על מה להתעקש ואיפה לוותר.

בהכשרות ההורים תקבלו לא (רק) פתרונות פרקטיים לאתגרי הורות, אלא שיטה שתלמדו לדבר אותה, לתפעל אותה, ולנהל אותה בכל נקודת זמן ובכל סיטואציה.

סל  פתרונות מתוך מגוון גישות 

מסלול הכשרה תלת שנתי במכון אדלר, קורס מקצועי בתקשורת מקרבת – NVC, הכרות מעמיקה עם שיטת החינוך הדיאלוגי וכל גישות החינוך הפרוגרסיבי:  את כולן יישמתי עם לקוחותיי בעשור האחרון.

עם ידע וניסיון מול צוותים מקצועיים בגנים ומול הדרכות הורים, אין פתרון אחד לכל. במציאות של החיים, כל ילד הוא יחיד ומיוחד וכל משפחה מתנהלת אחרת.

רק מכלול של גישות המובאות בתמהיל שנתפר במיוחד לצרכים שלכם, יוכל להביא פתרונות לאתגרי ההורות שיחזיקו לאורך זמן

הבית הוא עסק שתפקידו לצמוח

בהכשרות ההורים, נעבוד  על החזון המשפחתי שלכם (כן,  נגדיר אותו לפרטי פרטים ונניח לפנינו מטרת על של התנהלות הבית)  נלמד להיות מנהלים של השיח, הרגשות והסביבה בבית. נלמד לייצר אסטרטגיות ותוכניות פעולה ליצירת שיתוף פעולה בין כל בני הבית.

הכשרת הורים (ולא הדרכה…)

מהן "הדרכות"? טיפים ופתרונות כללים למצבים שכיחים בבית, המספקים לרוב פתרונות "פלסטר" למגוון סיטואציות שכיחות של סמכות הורית, שיתוף פעולה, התקפי כעס ועוד.

לעומתן, הכשרות ההורים  שבניתי, מספקות כלים להתמודד עם הבעיה בשמה הגעתם אלי להכשרה היום, ולראות את המניע מאחוריה – כך תוכלו לעקור מן השורש התנהגות לא רצויה, לשנות דפוסים בתקשורת המשפחתית ופשוט לצמוח כמשפחה משגשגת.

עם מי תעברו את ההכשרה?

אליפז אייזנר

אליפז אייזנר- מכשירת הורים והבעלים של "מרכז הכשרות הורים"

בעלת תואר ראשון במשאבי אנוש עם ניסיון רחב בעבודה בדרום אפריקה (שם התגוררה). בוגרת מכון אדלר, התמחות להדרכה פרטנית אצל הפסיכולוג  דור הררי.

מחזיקה קליניקה ביישוב צורן ומטפלת בהכשרות הורים מזה עשור

בעלת ניסיון עשיר בהכוונה מקצועית לצוותים מקצועיים – גננות וסייעות, עם סדנאות הכשרה תחת שיטת ההכשרות של אליפז.

אמא לשניים, נשואה ומתגוררת בכפר יונה.

מורן כהן עבדי

מפתחת גישת "קול הגוף" – גישה להוראה מותאמת בתנועה, תחושה ודגש רגשי בהוראה.

 בעלת תואר B.A. בפסיכולוגיה ומדעי החברה, מאבחנת דידקטית ומורה להוראה מותאמת בעלת ניסיון עשיר בהוראה, מתמחה בטיפול בוויסות חושי בגישה נוירו פיזיוטרפיסטית התפתחותית.

ישראל טוויטו

מדריך רכיבה על סוסים, מאמן אישי, מאמן להפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה, מדריך הורים, מומחה בתקשורת סוסים ואנשים

אני אליפז אייזנר -בוגרת מכון אדלר, התמחות להדרכה פרטנית אצל הפסיכולוג דור הררי.

בעשור האחרון העברתי הכשרות בקליניקה שלי בצורן, הכשרות לגננות ולסייעות בגני מערכת החינוך וגם הכשרות פרטניות להורים בדרום אפריקה (שם התגוררתי עשור).

בעלת תואר ראשון במשאבי אנוש ושלל הדרכות בזרמי החינוך הפרוגרסיבי- מכון אדלר, תקשורת מקרבת, ועוד.

אני מאוהבת בעבודה שלי… כי אני רואה איזה שינוי זה עושה

עובדת עם ההורים ויודעת בכל ליבי, שכל הבית הולך להרוויח, והרבה פעמים גם ניכר שינוי במעגלים רחבים יותר של המשפחה הגדולה, בעבודה ובכל מעגלי החיים.

אני מאמינה שכל הורה עושה את המקסימום שהוא יודע ויכול, כדי שהילדים שלו יגדלו ויחיו חיים טובים ומאושרים, אבל רובנו לא למדנו מעולם את הכלים הנכונים לקיים תקשורת נכונה – וכאן מתחילות הבעיות.

בעבודה שלי עם הורים אני עוזרת לכם להבין מהם הגורמים שגורמים להתנהלות הבעייתית בבית, להתבונן על הדברים מזווית אחרת, ומקנה המון כלים פרקטיים וישימים שיסייעו לכם ליצור מציאות חדשה בבית.

אני אוהבת לראות איך בעקבות התהליכים שאני עושה עם הורים, הקשר עם הילדים מתחזק ונבנה היטב, כדי שהם יוכלו לקבל מכם את הערכים החשובים לכם, דפוסי התנהגות ודרכי התמודדות שישרתו אותם בחיים האמיתיים.

בהמשך המפגשים אני מלווה אתכם בתהליך השינוי, שהוא נכון ספציפית לילד שלכם ולמשפחה שלכם. התהליך הוא מאוד ממוקד ומאוד פרקטי.

לאחר כל מפגש תקבלו 'שעורי בית' פשוטים לביצוע וליישום.

אנחנו נתמקד במנגנון התקשורת שלכם מול הילד, ומיד תבינו איך לשנות את ההתנהגות שלכם מולו, כך שהוא יגיב וישנה את ההתנהגות שלו במהירות, בהתאם.

יהיה כיף! יהיה מלמד, ובעיקר יעשה לכם שינוי מהיר בבית

הבית להכשרות הורים | אליפז אייזנר

קראו מה יש לבוגרי ההכשרות שלנו להגיד…

רון מריאל
רון מריאל
Read More
אני חושב שהסדנה של אליפז צריכה להיות מבחן התאוריה בתהליך הוצאת הרשיון לגידול ילדים. הכלים והתובנות שאליפז מספקת מובילים לתוצאות ברורות בשטח, תוך זמן קצר. (כן, ברור, זה תלוי בילד ובהורה, לא בהנפה של שרביט קסמים). יש כמות בלתי נתפשת של חומר על גידול ילדים ברשת ובחנויות הספרים (קראנו לא מעט) אבל זה לא תחליף הולם לניתוח מצבים אמיתיים מחיי היומיום של ההורים המשתתפים בסדנה.
אורית וסברגר
אורית וסברגר
Read More
אין מילים שבאמת יתארו את מה שעשית! בזכותך, חזרתי לנשום!!!! חזרתי להיות אדם אחד, אמא שבטוחה ומאמינה בעצמה וביכולותיה! בזכותך, נעשה קסם, קסם שגרם לי לחזור לעצמי ולמה שאני רוצה להעניק לילדיי מודה, הייתי סקפטית בהתחלה ולא האמנתי שנצליח לעשות את "הבלתי אפשרי" אך הוכחת לי שהכול בנו, ההורים ועל זה מגיעה לך תודה ענקית!!!
יפית גרו
יפית גרו
Read More
יקירתי.... קצרה היריעה מלהכיל.... בנסיבות חיי המיוחדות הגעתי לסדנא ממקום של פקפוק באמהות שלי.... לא הערכתי את עצמי כאמא והחלטתי ללכת ללמוד "איך להיות אמא טובה".... בזכותך למדתי..... שאני אמא נפלאה,מאפשרת ומעודדת. חיזקת לי את הבטחון ועזרת לי לראות את התמונה הכוללת. ההכלה שלך,הסבלנות, האוזן הקשבת כל אלה לצד המקצועיות ראויות לשבח ואני רואה בצורה מדוייקת את ההבדל בחיים שלנו מהיום שנפגשנו. תודה תודה תודה תודה.... אוהבת
יפית מלכי
יפית מלכי
Read More
אליפזי המהממת !! אין מילים שיכולות לתאר את הערכה שלנו אלייך! ממליצים בחום להגיע כי באמת שאין על אליפז! תודה על הכול
גבי דניאלה
גבי דניאלה
Read More
אליפז מקצועית, ממוקדת ונותנת עצות וטיפים שימושיים ביותר לשיפור התקשורת עם הילדים.
יעל דימנשטיין
יעל דימנשטיין
Read More
אליפז מקצועית, נעימה, ברורה ויש לה טיפים מנצחים לכל משפחה. זכיתי לשמוע אותה לא מעט פעמים ובכל פעם אני לומדת משהו חדש. ממליצה בחום!
אוהד נויבך
Read More
הייתי אצל אליפז בסדנה קבוצתית "ארוכת טווח" ואח"כ הגענו מספר פעמים לייעוץ פרטני כשהיה צורך נקודתי. אליפז מקצועית מאוד, משרה רוגע (גם כאשר יש מתח גדול אצלינו - וכמובן שיש!), מצויינת בהבנת הצורך והמצב, מאוד מנוסה ויודעת לתרגם את כל זה לעצות מעשיות שאפשר ליישם. ככל שהצלחנו ליישם אותן טוב יותר ראינו תוצאות מצויינות בשטח. תודה רבה אליפז על השיפור באווירה המשפחתית...
תקווה מהבד
תקווה מהבד
Read More
אליפז אישה קסומה שמלווה בהכלה ונתינה גדולה, עשינו את קורס הדרכת ההורים ולקחנו המון כלים נפלאים להורות שלנו, יישמנו ואין ספק שאנחנו והילדים הרבה יותר מאושרים, במיוחד נגע בנו השיעור של מריבות בין אחים שבו היא מלמדת להתייחס לילדים כאל צוות ולגבש בינהם והתוצאות של התהליך מצויינות, ממליצה בחום רב!!!!
רוני פלג
רוני פלג
Read More
אליפז הפכה את החשיבה שלי עם עצמי איזה הורה אני ואיך להבין מה אני רוצה ביום יום שלי מול הילדים שלי
אורית פלג קמיל
אורית פלג קמיל
Read More
אין מילים שבאמת יתארו את מה שעשית! בזכותך, חזרתי לנשום!!!! חזרתי להיות אדם אחד, אמא שבטוחה ומאמינה בעצמה וביכולותיה! בזכותך, נעשה קסם, קסם שגרם לי לחזור לעצמי ולמה שאני רוצה להעניק לילדיי מודה, הייתי סקפטית בהתחלה ולא האמנתי שנצליח לעשות את "הבלתי אפשרי" אך הוכחת לי שהכול בנו, ההורים ועל זה מגיעה לך תודה ענקית!!!
איילת זעפרן
איילת זעפרן
Read More
תודה אליפז על היעוץ. את נעימה ומקצועית, את ההמלצות שלך יישמנו מיד וראינו שיפור. אנו לוקחים וזוכרים את הדברים שאמרת גם אחרי תקופה, הם עדיין עוזרים ורלוונטיים. תודה לך וממליצה לכל הורה בהתלבטות להתייעץ איתך!
בתיה נדאו מליח
בתיה נדאו מליח
Read More
גם אני זכיתי להשתתף בסדנא של אליפז היקרה . ממליצה בחום רב . סדנא מקצועית מאוד שהועברה עם הרבה סבלנות לכל השאלות תוך מתן טיפים וכלים מעשיים. תודה רבה אליפז המדהימה !
ניבה בלומנפלד
ניבה בלומנפלד
Read More
היינו אצל אליפז בהדרכה אישית ממליצה בחום קיבלנו עצות מעשיות שנתנו תוצאות במהירות וקיבלנו כלים איך להמשיך ולהתמודד גם במצבים שונים תודה
שגית קדמון
שגית קדמון
Read More
אליפז מקסימה ממש. נכחתי בהרצאה שלה ובנועם אמיתי היא העבירה לקבוצת ההורים ידע עצום כלים ישומיים ופרקטיים שכל אחד יכול להתחבר אליהם .
רוני מילנר
רוני מילנר
Read More
אליפז הנעימה שופעת ידע ופתרונות לרוב! היא לא מדקלמת את החוכמה אלא מביאה אותה מנסיונה רב השנים. תענוג ללמוד ממנה ולהעזר בה
אורלי כהן
Read More
מקצועית מדהימה עם פתרון לכל תשובה בעיה שצצה או שאלה , וכל זאת בנעימות בילתי מתפשרת
יוליה גרונסקי
יוליה גרונסקי
Read More
אליפז מאוד מקצועית וגם בן אדם מדהים. היינו אצלה בהדרכה פרטנית וממליצים אליה בחום!
שושה וליש
שושה וליש
Read More
הייתי בשתי סדנאות אצל אליפז שמעבר להיותה אישה מקסימה גם עזרה לי מאוד!!! ממליצה בחום!!!
שירי מאור
שירי מאור
Read More
אשה מדהימה, מקצוענית ומנוסה, עם לב זהב מסירות ונתינה. ממליצה בחום
Previous
Next
נגישות
צור עמנו קשר
close slider

    מעונינים בהכשרת הורים?
    יש לכם שאלה?

    צרו קשר כאן ונחזור אליכם